O projektu

Exkluzivní nabídka nově zrekonstruovaného domu s dispozicí 5+kk v klidné zástavbě rodinných domků v Černošicích.


Moderní dvoupodlažní dům je situován na rovinném pozemku o rozloze 740 m² a nabízí celkovou užitnou plochu 268 m², podlahová plocha domu je nadstandardních 195 m² + dvě velké terasy o výměře 56 m² a 17 m².

house gradient icon

CITLIVÁ REKONSTRUKCE DOMU

Garden line icons. Gardening hobby

KOMPLETNÍ REVITALIZACE ZAHRADY

Icon Calculator

VÝHODNÉ FINANCOVÁNÍ NEMOVITOSTI

Rodinný dům po kompletní rekontrukci

Cihlový dům prošel letos zdařilou rekonstrukcí, byla dělána fasáda, nové rozvody elektřiny, jsou zde okna s izolačním trojsklem, vytápění a ohřev vody zajišťuje nové tepelné čerpadlo. Pro větší komfort je v celém prvním podlaží podlahové vytápění. Při zařizování domu byl kladen důraz na kvalitní materiály a prvky: je zde nová kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči (myčka, trouba, lednice, indukční varná deska), nové interiérové dveře, dvě moderní koupelny a tři toalety, z toho jedna samostatná. V obytných místnostech byla položena plovoucí podlaha, v koupelnách, WC a chodbě je pak nová dlažba v imitaci kamene. V přízemí se nachází obývací pokoj o nadstandardní výměře 76 m², součástí je kuchyňský kout a jídelní část, díky velkým francouzským oknům působí prostor velmi světle a vzdušně. Dále se v přízemí nachází velká ložnice, koupelna, samostatné WC, technická místnost a zádveří. V patře jsou pak další 3 samostatné ložnice, každá má přístup na terasu s výhledem do zeleně, druhá koupelna se sprchovým koutem a WC.


Černošice

Atraktivní rezideční lokalita

Výborné spojení do Prahy

Občanská vybavenost

Jedná se o atraktivní rezidenční lokalitu na jihozápadním okraji Prahy s dobrou dopravní dostupností, zastávka autobusu je jen pár minut chůze od domu, vlakem jste za 15 minut na metru B – Smíchovském nádraží či za 23 minut na metru C – Hlavním nádraží. Černošice jsou obklopeny krásnými lesy a protéká jimi řeka Berounka, nabízí tak nespočet sportovního vyžití, naleznete zde také kompletní občanskou vybavenost: školy, školky, obchody, restaurace, dětská hřiště. Jedná se tak o skvělé propojení klidného rodinného bydlení v blízkosti zeleně s občanskou vybaveností a dobrou dostupností do hlavního města.


Exteriéry

Zahrada

Interiéry

Půdorysy

1. NP

2. NP

Kontakt

PRODEJCE PROJEKTU

MAXIMA REALITY, s.r.o.

Revoluční 655/1

110 00 Praha 1 - Staré Město

KONTAKTNÍ OSOBA

Ing. Iva Vališová

mails  letter  envelope  mail
Phone Outline Icon

iva.valisova@maxima.cz

800 111 555