Dům 2 | Byt B

Popis

V nově vznikající rezidenční čtvrti, na dosah přírody, připravujeme novostavbu rodinného domu, v němž ​prodáváme pravou polovinu s rohovou zahradou.


V tomto domě budete bydlet mít k dispozici obytnou část - byt 5+kk o výměře 126,1 m² a garáž o výměře 22,4 m². V přízemí je obrovský ​obývací pokoj s kuchyňským koutem a s východem na terasu a na zahradu. Dále je v přízemí koupelna s WC a se sprchovým koutem, ​technická místnost a předsíň. Z obýváku se po schodišti dostanete do horního patra, v němž se nachází další koupelna s vanou a s WC.

V horním patře jsou čtyři ložnice a ještě navíc šatna.


O vytápění a ohřev teplé vody se postará tepelné čerpadlo - technická místnost, v níž jsou technologie umístěny, je v přízemí, a lze využít i ​jako sklad zahradního náčiní či prostě jako sklep. V pokojích a v hale bude plovoucí podlaha, přičemž celý byt bude vytápěn podlahovým ​topením a v koupelnách budou navíc i topné žebříčky.


Před vchodem a garáží bude dostatek místa na parkování druhého auta. Vydlážděná část pozemku je 37,5 m², zahrada bude mít 339 m².


Předpokládaný termín dokončení - srpen 2025.


Označení ​bytu

Typ

Podlahová ​plocha (m²)

Terasa

(m²)

Zahrada (m²)

Parkovací ​stání (m²)

Garáž

(m²)

Stav

Cena s DPH (Kč)

Virtuální ​prohlídka

B

5 + kk

126,1

21,7

339

37,5

22,4

Volný

15 895 600


Virtual Tour Icon
Virtual Tour Icon

Půdorysy

1.NP

2.NP

Vizualizace

Kontakt

Ve výhradním zastoupení:


Martin Prokeš

Phone Outline Icon

+420 724 913 515

mails  letter  envelope  mail

reality@martin-prokes.cz